Dámská volenka – Soutěž – První

Hledala jsem muže na celý život. Kartářka mi poradila, abych ho hledala srdcem a k srdci mají nejblíže leváci.

„Jste – li pravačka, hledejte opačně laděného partnera! Smíšené manželství  vybije všechno napětí, stejně jako plus s mínusem u baterie.“

Žena musí udělat první krok, jedině ona může dát znamení k vzájemnému sblížení a to jen“ perspektivnímu muži“, který splňuje všechna potřebná kritéria.

Měl by skvěle vypadat, být ekonomicky zaopatřený a navíc musí splňovat i to nejdůležitější, co už nejde změnit – je levákem!

Levák má bujnou fantazii, umí si poradit i tehdy, kdy běžní muži selžou.

Svého vysněného manžela nenajdu v nalévárnách, kde se konzumaci piva ztrácí rozum. Za to ve sklípkách, kde Slunce a víno přivede každého  ke zpěvu se chlap zjemní. A do zpěvu rozhodně není trápícímu se jedinci. Právě na Moravě je správné vdavkuchtivé eldorádo! Zapěla jsem si do noty: „Okolo Hodonína, je hodně vína..“

První krok byl více jak jasný -“ vlezu do prvního sklípku, nakouknu dovnitř a klofnu pohledného a levou, mozolnatou rukou popíjícího mládence.“ Dámská volenka měla vždycky svou váhu!

 

Jak jsem si umínila, tak se i stalo.Toho pravého jsem opravdu hned uviděla. Zaujal mě, přiťukl si se mnou levou rukou a ještě k tomu nádherně opěvoval o všem tom krásném, co jsem si vysnila – o víně, vinicích i ženách. Mluvil ve verších a básnici nemohou být špatní lidé.

„U nás se musí plnit pitný režim! Podívej na tu nádhernou barvu vína s vůni tepla Slunce. Po našem víně, teprve poznáš, že skutečně žijeme!“

 

Přilétla k nám láska. Zamilovala jsem se, jako nějaká puberťačka. Pilo se až do rána a následně, až do večera tvrdě pracovalo na vinici. Jenomže vše nádherné má v rukou osud a také moc pohádku jednou pro vždycky ukončit. A to se stalo i nám.

Jednoho dne jsem zjistila, že brzo budeme tři. Bylo to vystřízlívění ze sna. Jedna kouzelná etapa, střídala druhou. Pro ženu přesto moc důležitou etapu mateřství. O sebe jsem se opravdu nebála. Nesmírně jsem věřila na prognosticko – věšteckou metódu, která mě přivedla, až na toto rozcestí.

 

Manžel se jako kouzelným proutkem přeměnil, z bujarého chasníka se rázem stal pozorným manželem a posléze i otcem. Jeho první slova, která mi řekl, když se o rodičovství dozvěděl, mi zůstala v srdci do dnes. Opravdu to funguje, leváci mají vše pěkně pohromadě!

„Miruško, to jsem ti doposud nikdy neřekl, ale vedle Slunce, vína vinic a žen je úplně nejdůležitější – šťastný domov!“

Napsat komentář