Pravidla & FAQ

 

Mohu přidávat na tento web svá literární díla?

Samozřejmně. Po zaregistrování a nalogování se Vám pod horním okrajem obrazovky objeví lišta, kde uvidíte možnost vložení příspěvku.
Máte k dispozici jak klasický textový editor tak HTML,ale většina si vystačí s klasickým textovým. Ještě před poslání k schválení prosím na pravé straně zaškrtejte do jaké kategorie chcete aby se Vaše dílo uložilo. Pokud máte pocit, že ideální kategorie není k dispozici, kontaktujte nás a my ji to nejdříve doplníme.

Jsou nějaká omezení?

Nebudeme uveřejňovat témata s propagací násilí. (Tohle téma je trochu složité. Pokud to bude v rozumné míře a s účelem aby to podtrhovalo autentičnost tématu, tak je to v pořádku, ale nic se nemá přehánět)

Mohu dostat nějakou finanční či jinou provizi za publikování?

Musíme Vás zklamat, ale nejsme výdělečná organizace.

Proč se příspěvky posílají nejdříve ke schválení?

Je to jen malá pojistka, aby se tu neobjevovaly články které tu nechceme (vulgarismy, rasové podtexty, propagace nísilí a podobně)

Jak dlouho trvá schválení?

Ve většině případů do týdne, ale snažíme se co nejdříve

Nějaká zajímavost stránek?

K textům můžete vkládat i obrázky, kresby, případně video (Vašeho přednesu?:)

Pravidla serveru povidkypribehy.cz

– Provozovatel serveru se zavazuje dodržovat autorský zákon. Bez vědomí autora, nebude provozovatel mimo tento server jakkoliv nakládat s publikovanými texty.  Provozovatel se zavazuje dodržovat platné zákony a právní předpisy České Republiky.

-Uživatelé smí publikovat jen svá díla. Pokud publikují díla cizích autorů bez jejich vědomí, porušují tím autorská práva a musí si být vědomi případných následků.

-Uživatelé berou navědomí, že všechny publikované texty jsou chráněny autorským zákonem a bez vědomí autora s nimi nesmí být nijak nakládáno.

-Je zakázáno publikovat texty, které by byly proti zákonům České Republiky.

-Je zakázáno vytvářet urážející nicky, či nicky podobné těm už vytvořeným, ať už za jakýmkoliv účelem. Každý uživatel může mít vytvořený jen jeden účet.

-Uživatelé nesou zodpovědnost za obsah svých publikací.

-Provozovatel si vyhrazuje právo neuveřejnit dílo, které porušuje pravidla, či je dle mínění provozovatele jinak společensky nevhodné. Nebude však před uveřejněním text publikovaného díla jakkoliv měnit.