Rok 2011 předvoj k roku 2012?

 

Je rok 2011 něčím zvláštní,( magický ) nebo je to předvoj změn co lidstvo čeká úderem roku 2012 kdy začíná po 26000 letech nový čas vodnáře?

 Nedá mi to abych se filozoficky nezmínil o roku 2011, který sice za nedlouho končí, ale myslím, že byl dost zvláštní na událost, které jsou možná tou začínající změnou nové éry či epochy lidstva.

 Nejdříve bych se chtěl zmínit o tom, že jsem se v různých  názorech od esoteriků setkal s doměnkou co navazuje na některými obávaný rok 2012.

  A sice, že „brány“ energie co nás má osvítít v prosinci 2012 kdy začíná po 26000 letech nový čas vodnáře, a kdy ekliptika naší sluneční soustavy se protne s galaktickou rovinou nazvanou „Galaktický rovník“ Mléčné dráhy,     ( viz obrázek jak to bude onoho  21.12.2012 vypadat),

se otevřely neboli proces změn začal už na jaře roku 2008 a má být letos do 11.11.2011 uzavřen . Tedy brány kosmické energie se mají do onoho 11.11.2011 uzavřít. Zajímavé je, že tuto doměnku potvrzují nejen esoterikové, ale i někteří astronomové v článcích vydaných na americkém yahoo.com  

  Proč by nějaká změna pro tento úkaz co nastává jednou za 2600 let zde na zemi neměla nastat? Víme, že galaktická energie, energie sluneční i změny na měsící nás ovlivňují a i chod všeho na zemi. Nehledě na to, že sumérové, egypťané, májové a jiné civilizace o změnách při této galaktické konstalaci psali i před potopou před 13000lety. Tak si nemyslím, že i příští rok by měl být najednou beze změn.

 Ale nyní o letošním roce 2011 ( neboť o roce 2012 chci psát příště).

  Ještě jedna poznámka.

Dočetl jsem se, že „Mayský kalendář v pravém světle“ zde představuji teorii Carla Johanna Callemana, který tvrdí, že ke konci Mayského kalendáře nedojde 21.12.2012, jak tvrdí většina teorií, ale už 28.10.2011 zajímavé ne???

   Jak letošní rok vůbec začal:

 Není zvláštní, že letošní rok začal nevysvětlitelným masivním úhynem statisíců ptáků, a ryb v různých zemích a na dvou kontinentech? I když v novinách tvrdili, že je to novoročním ohňostrojem.

Ptám se jakto, že minulé roky se to nedělo? Samozřejmě mě to nedalo a brouzdil jsem na yahoo.com abych zjistil co nejvíce a ouhá zjistil jsem, že masivní úhyn ryb a ptáků trval až do srpna letošního roku, a že média o tom nesměli psát. Jen místní nezávislé noviny, jejichž odkazy jsem objevil, když jsem si hrál se slovíčky v angličtině( já anglicky moc neumím takže google.překladač  a hledal massive fish and bird deaths 2011). Pak jsem objevil různé odkazy a naposled našeli mimo jiné stránky    http://www.end-times-prophecy.org/animal-deaths-birds-fish-end-times.html

 http://alamongordo.com/apocalypse-armageddon/millions-dead-fish-in-china-before-new-elenin-alignmen/

kde psali o úhynu ryb a ptactva ještě letos  v srpnu .

Co následovalo po té:

V únoru nevídané záplavy v Austrálií,v březnu zemětřesení v Japonsku a následovné tsunami, probuzení a aktivita sopek, které ještě minulá léta nebyla aktivní. Vám, že někteří namítnou, že zemětřesení, sopky, záplavy jsou jevem co registrujeme každý rok, ale já osobně si nemyslím, že někdy dříve toho bylo v souvislosti jednoho roku tolik.

A hlavně si myslím, že ty změny mají co dočinění s příštim rokem a pokud má profesor Calleman ohledně konce májského kalendáře letos pravdu??? Tak by to mohlo být to, co nám letošní rok, jeho začátek a průběh připravil ne?

Doporučuji stránky o pozorování sopek a zemětřesení kde lze denně pozorovat sopečné a vulkanické události, ale bohužel jsou v němčině :

http://survival.4u.org/erdbeben/erdbeben-karte.htm

http://www.ts-bochum.de

a ještě jedny zajímavé v češtině: http://orgo-net.blogspot.com/

Také doporučuji se podívat na zajímavou videoukázku v češtině, jednoho astrologického zasedání, kde se dozvíte o planetě NIBIRU a proč google earth a google sky zablokoval část noční oblohy kde by se Nibiru měl vyskytovat.

http://www.echanneling.cz/planeta-x-nibiru-a-rok-2012/

A to hlavní na konec.

Co já osobně vůbec považuji za velkou událost a změnu v posledních letech lidstva je to, že začala touha po sociální změně a vzpoury v zemích kde by v to dříve člověk ani nedoufal. Jako byl Tunis, Egypt, Syrie, Libye, Jemen,Maroko,

 a hlavně USA kde se více než přes 4 týdny protestuje proti vykořisťování od bankéřů a proti kapitalismu. A to je prosím země která je kolébkou kapitalismu.

Je ale vidno, že lidé nejen v těchto zemích najednou prozřeli a řekli si dost. Chceme změnu, chceme žít jinak a jsou ochotni proto udělat cokoliv.

Jak je možné, že právě v tomhle roce 2011 kdy se v listopadu mají uzavřít ony brány energie co v nás měla probudit přípravu na změny ony galaktické události 21.12.2012, a pokud teorie od Calemana ohledně konce májského kalendáře letos 11.11.2011 má pravdu jak to, že tyto události začali právě v onom roce 2011?

Je to příprava „obrody“ lidstva, aby se konečně probudilo a začalo rozumně uvažovat ohledně naší budoucnosti a o otm, že to co se kolem nás už delší dobu dějě není správné?

Já myslím a věřím, že ano lidstvo potřebuje „obrodit“ a s ním celá naše zeměkule. Potřebujeme se uzdravit z nemocí, které jsme si sami ač už vědomě či nevědomě způsobili a začít jinak.

Myslím, že stojíme na prahu změn, co pohnou naší zeměkoulí i námi samými. Teď zbývá už jen vyčkat, co se stane dál a co bude příští rok 2012 a hlavně co bude potom. Osobně si myslím že události a věci se začali už hýbat.

Zdraví Vás Váš Guru.

O roce 2012 zase příště.

 

 

Napsat komentář