Inzerát pro mimozemské civilizace ( „aneb jak by se na nás asi mimozemšťané divali “)

Inzerát pro mimozemské civilizace

( „aneb jak by se na nás asi mimozemšťané divali “)

 

Vážení, tak jako většina lidí co nejsou mezi onimi horními vyvolenými deseti tisíci, tak jako většina z těch co se nepodílejí na lžích, podvodech, korupci a vlez do zadečkovství se zabývám myšlenkou co dělat, abych si udržel alespoň nějaký důstojný standart a nemusel krást. Člověk chodí do práce někdy i dvou a je stále více a více ochuzován. Takže peněz mu neustále ubývá, výplata nestačí, ceny se neustále zvedají neúměrně k průměrným platům, lidé se zadlužují a úspory se ztenčují.

Jediné co normálnímu člověku notně přibývá jsou starosti, stres a nemoci z toho plynoucí. Boháči ti se neustále více pakují, konta jim radostně rostou a nemoci a stres typu „ malého člověka“ to né, tenhle druh nemocí oni neznají, leda pocit stresu když jim jejich konto plynule netloustne to pak pociťují jakýsi stres, který si ale mohou na rozdíl od nás „ malých“ lidí vykompenzovat jinak.

Nyní k mému nadpisu:

 

I já jsem zjistil, že chozením do normální práce kde člověk nekrade vůbec nezbohatnu, ale pasuji se tím na jakého si otroka co krmí těch horních deset tisíc a sám nic nemá. Takže jediné co mi zbývá je podnikání. Ale v čem dnes podnikat?

Skoro vše už tady je a ode všeho mnoho druhů, na každý nápad máte nejméně desítky jiných hlav co ho zanedlouho okopírují, a vy pokud podnikáte poctivě tak zapláčete nad výdělkem. Né takhle podnikat nechci! Chce to nápad co tu ještě nikdy nebylo a kde bych byl první. A já ho dostal a chci se s vámi o něj podělit.

 

Jelikož sám věřím na jev UFO a mimozemské civilizace napadlo mě, že bych podal inzerát pro mimozemské civilizace, že pro ně zřizuji cestovní kancelář, aby si mohli prozkoumat-podívat se na naší zem či planetu.

(zde doporučuji se podívat na šokující 90 minutový film o tom, jak vláda USA o tomto jevu UFO lže, a zastrašuje lidi jako většinou bývalé pracovníky NASA, astronauty, vědce co chtějí s pravdou ven. Mimochodem se zde dozvíte, že existuje pouze 26 lidí z vlád celého světa, kteří znají onu pravdu o existenci mimozemských civilizací. Je to v angličtině, ale má to české titulky):

http://www.youtube.com/watch?v=_h5i51y9cLs

 

Ukázal bych jim jak tady žijeme, jak to tu chodí, co jsme vybudovali, co jsme vynalezli, jaká tu máme umění-umělce atd. Pořád tu někde létají možná nás i pozorují, tak proč by se nemohli oficiálně zastavit, a nechat se provézt s odborným výkladem a doprovodem. Nejdříve to chce ale text inzerátu a podnikatelskou úvahu.

 

Takže text a úvahu bych napsal asi takto:

První a jediná cestovní kancelář pro styk s mimozemskými civilizacemi, zve mimozemské civilizace k poznávacím pobytům na planetě Zemi, která je součástí sluneční soustavy. Žije zde na planetě civilizace, bytosti co si říkají lidé, máme bohatou historií, faunu a krásy z kterých se tají dech. Budeme vás provázet různými státy, městy, krajinou našeho světa dle vašeho výběru. Ubytování a strava bude přizpůsobená vaším požadavkům.

 

Věřím, že existují inteligentní bytosti které jsou více intelektuálně vyvinutější než my lidé ,a ti asi o nás nemají zájem. Pak se může ale stát, že některé mimozemské civilizace přece jen dostanou odvahu seznámit se s námi, a projeví zájem o nabídku mé cestovní kanceláře. Samozřejmě ti by měli kromě jiného i spousty otázek k našemu způsobu, a  řádu života. Je jedno zda by nás navšívili jakoby způsobem studijního pobytu, aby mohli u nich doma podat důkazy a referovat kam až to lidská civilizace může dovézt, a nebo ochotou navázání přátelství. Také by je sem mohla přivézt jenom pouhá zvědavost podívat se jak vypadá nemocná lidská civilizace. Jisté ale je, že by se jako každý jiný z nás v cizé zemi či na cizí planetě určitě na vše vyptávali. My sami jsme si zotročili přírodu, zvířata zavíráme do klecí v zoologických zahradách kde je obdivujeme, tak proč  bychom se i my sami lidé s našimi zvyky, mravy nemohli ukazovat návštěvníkům z kosmu. Myslím, že by z nás byli více možná asi zděšenější než ta nebohá zvířata kterým jsme vzali jejich domovy a uvrhli je za mříže.

 

Naše cestovní kancelář by jim ukázala jak to tu vlastně chodí. Dostali by přednášku z historie jak to bylo vše vedeno až do dnešní doby, jak se člověk z chyb a historie ani za tisíce let neponaučil a nezměnil. Dozvěděli by se i o pokrytecké víře v boha některých jedinců, o jejich pýše a nadutosti ve víře, kterou zde máme  v různých podáních, a pro kterou jsme se celá staletí zabíjeli a zabíjíme až dodnes. Dozvěděli by se o tom, jak se z katolické církve stala největší a nejvíce prosperující mafie na světě, neboť jí patří nejlukrativnější pozemky a budovy na světě, která vlastní ohromný majetek, nejvzácnější umělecká díla uzamčená v trezoru ve Vatikáně, rukopisy dřívějších proroků, mudrců, tajné nákresy a důkazy ze starého zákona o vzniku života, které se nesmějí dostat mezi lidi. Je to církev která po staletí lidi držela v temnotě, lži a nevědomosti. Kuriozitou je, že tato „ chudá“  církev si ještě nechává za svojí víru platit jako např. v Německu kde vám strhávají 9% z platu na církev tzv. Kirchensteuer, a to ještě stát platí ze svého výplatu věškerým církevním hodnostářům jako jsou biskupové atd. ze svého. Proč je neplatí církev? Co je to za církev, která má na svědomí nejen války lživě vedené jménem Boha k získání ještě většího majetku pro sebe, ale i nevinné lidské životy za jiný názor. Možná by se mimozemštané zeptali proč si lidé nepoložili onu otázku jak je možné, že církev svým veškerým spáchaným zlem v dřívějších dobách ve jménu Boha, dělala z Boha vlastně spolupachatele? Je to vůbec možné aby nějaký Bůh v kterého lidé věří, že je dobrý, aby toto svým jménem po církvi chtěl? Jistě že ne! Ale i tak byli  někteří lidé dříve a mnohdy jsou i dnes zaslepení, a naslouchají papežovi, který se dle katolického učení po tisíciletí prohlašoval a prohlašuje náměstkem Boha na zemi? ( Dle katolického učení je papež zástupcem-náměstkem Ježíše Krista na zemi a nástupcem svatého apoštola Petra a je neodvolatelný).

Je to vůbec možné aby člověk – papež který onu mafii vede byl náměstkem Boha? Jaký by to měl být pak Bůh, co by takové jedince pokládal za své náměstky? Mimozemšťané by si asi pomysleli buď, že onen Bůh je stejný jako jeho náměstek a nebo, že jsou někteří byli opravdu zaslepení a nechápali ten nesmysl. Samozřejmě i já věřím v Boha jako jiní lidé, ale né na způsob katolické církve. Bůh existuje, ale nemá dle mého názoru s onou církví nic společného.

 

Dále jak bych vysvětlil mimozemšťanům, že naše dvě generace zničili a zdevastovali přírodu, otrávili řeky, oceány, moře. Že jsme sebrali přírodě a zvířatům jejich svobodný prostor k životu, otrávili půdu jedy, vylovili z oceánů a moří kvůli neúměrnému profitu a konzumu některé druhy ryb co už skoro neexistují.

Jak vysvětlit, že dáváme chovným zvířatům i rybám v aquaparcích do krmiva antibiotika, která po té v mase sami konzumujeme a pak se divíme, že při vážné nemoci na nás antibiotika nezabírají. Bodejť ne, když je po celá léta konzumujeme v mase a jsme díky tomu proti nim rezistentní.

Jak vysvětlit, že jsme se stali otroky své vlastní zaslepenosti, neúměrného umělě udržovaného materialismu, který je nám neustále vnucován.

Jak jim vysvětlit, že veškeré výrobky už dávno nemají tu trvanlivost jako kdysi třeba lednička, či televize, boty, oblečení a jiné produkty co vydrželi několik let, a člověk je mohl opravit. Dnes je dělané vše tak, aby se oprava nerentovala, a aby člověk byl nucen koupit vše nové. Neustále je nám vnucována od multikoncernů pod záminkou ještě většího profitu spousta věcí co ani vlastně nepotřebujem, ale díky inteligentní vypracované reklamě a obchodní psychologii se člověk nestačí orientovat, a nechá se ovládnout či zlákat, a nakupuje jakoby bez toho nemohl žít. Vždyť už i naše děti jsou ovlivňovány cíleně mířenou dobře psychology pracujícími pro koncerny promyšlenou kampaní, aby propadli onomu chtěnému konsumu. Je na ně vyvoláván tlak mnohdy i okolím, že to musí mít jinak jsou, a budou ve společnosti ztracení.

Jak vysvětlit, že existuje tzv. monopol na různé věci, který má rozdělený mezi sebou hrstka světových koncernů, které nehorázně zvyšují ceny jako např. u ropy. Proč nikdo netrestá spekulanty na burzách co ženou ceny ropy, obilí, potravin do kosmických výšin a pakujou si tím vlastní konta ?

Jak mimozemšťanům vysvětlit proč nejsou trestáni politici za své chyby, prohřešky, za lži, korupci jako každý jiný normální člověk, který když zhřeší je ihned potrestán. Proč je neustále protěžováno jen ono horních deset tisíc? Proč se boháči, některé mocné kriminální živly jen zřídka kdy octnou za prohřešky ve vězení ( většinou se vykoupí), ale malý človíček tam putuje skoro vždy na jisto?

Jak jim vysvětlit, že jsme tak hluboce morálně klesli, že za peníze jde opravdu všechno. Že se zaprodávají státní orgány, doktoři, advokáti korupci, a slouží těm co jim více nabídnou ať to stojí co to stojí.  Jak mimozemšťanům vysvětlit, že jsme tak otupěli vůči všemu co se kolem nás dějě a myslíme jen na své statky neuvědomujíce si, že až nám příroda či matka země předá účet a zúčtuje s námi, tak o ty statky a možná i životy stejně příjdeme.

 

Jak mimozemšťanům vysvětlit, že vlády utajují informace nejen jak zle na tom s přírodou už opravdu jsme, ale také o existenci mimozemských civilizací a neustále mystifikují, že na to nejsou pádné důkazy. ( po shlédnutí onoho doporučeného videa na začátku mého psaní se snad i skeptikům oči pootevřou ).

Zde doporučuji se podívat na video z hlavních čínských večerních zpráv,  jak v lednu letošního roku šokoval sám prezident USA Mr. Obama Číňany svou výpovědí, že je na čase aby CIA odhalila lidem celého světa informace o existenci UFO a mimozemských civilizací, a řekla konečně pravdu:

http://www.youtube.com/watch?v=17KEY23tCJ0

 

Myslím, že CIA a vlády nám tuto skutečnost o jejich existenci zamlčují záměrně, neboť se bojí nejen toho, že by to mohlo znamenat konec víry, ale co kdyby nám oni mimozemšťané ukázali jak rozumně pokračovat dál. Vždyť kdo čte Dänikena a Sitchina, a zajímá se o staré mezopotámské kultury jako je Sumerská, Babylonská, Fénická a také Mayská civilizace tak ví, že všechny tyto civilizace nám zanechali o návštěvníkách z kosmu vzkazy. V onich vzkazech které někteří vědci záměrně mystifikují, neboť pracují pro vlády se píše o tom, že nás navštěvovali inteligentní a mírumilovné bytosti, které je naučili už dříve pokroku. Jak by mohli ony civilizace vědět toho tolik o matematice, geometrií, fyzice, hvězdách, vesmíru atd. Vím, že Däniken a Sitchin jsou pokládání za jaké si fantasty či blázny, ale není to proto, že se jejich pravdy někteří lidé u moci bojí?

Už i z historie známe přeci, že například Giorgano Bruno, Galileo Galilei, Leonardo Da Vinci se svými nákresy létajících strojů byli označeni za kacíře, a mnozí jiní také ,a až po staletích se ukázalo, že měli pravdu. Nehledě na to, že mnozí zaplatili za svůj názor životem, když je církev upálila. Bylo to proto, že se církev a stát cítili těmito názory býti v oné době ohroženy. Nezapomeňme, že i dnes je v určitých zemích církev a stát stále jeden celek, a kontrolují společně vše, co by mohlo ohrozit jejich chod vlády a „pravdy“ nad námi.

Jak je možné, že Sumérové už před 5000 lety znali hvězdu Pluto a popisují jí v jejich hliněných tabulkách co se našli před 30 lety v Sýrii, a my ji objevily teprve v roce 1930?

 

Určitě jsou mnohé mimozemské civilizace vyspělejší než my, a mají třeba jejich svět založený na lepších morálních hodnotách. To si myslím, a proto ony vlády a CIA to vědí a mají z toho strach, že kdyby se to lidi dozvěděli, a oni s námi navázali kontakt tak by to znamenalo konec onoho prohnilého systému v kterém všichni žijeme, a možná i konec veškeré víry což oni mocní nemůžou připustit. Proto nás také straší a natáčí většinou filmy o UFO v duchu, že jsou zlý, a že kdyby tu přistáli, tak by nás vyhladili nebo zotročili. Já myslím, že to není pravda určitě tam jsou jak zlé bytosti tak, ale i rozumné a na větší duchovní úrovni než my, které nás už navštěvovali již dříve, a proto naše předky učili matematice, geometrii, astrologii atd.  Proč by tedy jak  Mayům, Sumérům slíbili, že se jednou vrátí. Já věřím, že nás to vše naučili proto, abychom se rozumně v souladě se zákony přírody a vesmíru vyvíjeli kupředu a né proto, že by sem přiletěli a chtěli nás vyhubit. To je dle mého názoru nesmysl. Alespoň u těch mimozemských civilizací, které tu již byli dřive u našich předků. Proto si myslím, že určité vlády a CIA tohle ví, a proto nás radši zastrašují, že jsou zlý. Sumérové a Mayové popisovali , že mimozemšťané chtěli, abychom uchovali a chránili náš druh lidstva, proto je už tenkrát učili k duchovní vyspělosti, lásce, souladu k přírodě a vesmírné energií, neboť věděli, že pouze zdravá, duchovně vyvinutá civilizace může zachovat onu rovnováhu života svého a planety. V jednom Sumérském textu v knize od Sitchina stojí, že civilizace která propadne a oslepne honbou za materialismem, ztratí kontakt s přírodou a naruší tím tak chod celé planety, zcela jistě jednou vyhyne.

 

Tak nevím zda-li bychom tohle vše mohli oním návštěvníkům z kosmu vysvětlit. Pokud by byli na větší duchovní a rozumové úrovni než my, tak by nevěřili svým očím co naše civilizace je vlastně zač ,a jak a v čem to vůbec žijeme.

 

Já osobně jako majitel mé cestovní kanceláře bych mimozemšťanům co by nás navšívili nic neúčtoval. Nechtěl bych žádné peníze, jen bych měl jedno přání.

Chtěl bych vědět v jakém světě žijí oni, a pokud by byl duchovně vyspělejší než ten náš kde nění válek, násilí, zhoubného materialismu, kde vládne láska a harmonie všech bytostí, tak bych je poprosil o dvě prosby.

Buď aby to tu převzali ve jménu všech dobrých lidí co si přejí změnu řádu do svých rukou a nastolili pořádek, a nebo, aby mě a lidi co by chtěli odsud pryč vzali sebou.

 

Teď jen zbývá jediné. Nápad na podnikání mám cestovka může vzniknout, ale jak a kde inzerovat, aby se o tom mimozemšťané dozvěděli? Kam podat onen můj inzerát?

To opravdu nevím, takže můj nápad zůstane asi jen snem, a já budu dále muset chodit do práce nechávajíc se jako spousta jiných vykořisťovat, a podílet se svým potem a stresem na tom, aby boháčům jejich konta rostla oni si dopřávali vše dle chuti, a my normální „ malý“ lidi měli kolikráte jen oči pro pláč.

Hlavní otázkou ale je, zda by vůbec nějaká mimozemská civilizace na můj inzerát reagovala, a zda by měli chuť nás vůbec navštívit. Co myslíte? I když oni návrat Mayům a Sumérům přislíbili stojíme jim za to?

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář